Eski Sevgilinizi Geri Almayı Hiç Merak Ettiniz mi?

by:

Hayat

Eski sevgiliye geri dönmekle ilgili soruyu yanıtlamak için 7 temel işarete bakacağız.

Eski Sevgilinizi Geri Almayı Hiç Merak Ettiniz mi? Eski sevgilinizi geri almaya çalışmanız gerekip gerekmediğini hiç merak ettiniz mi? Ya da
bu iyi bir fikir olsa bile ?

Bir çoğunuz son zamanlarda bana aynı soruyla yazdınız: “Eski sevgilimi hala seviyorum ve onun da beni sevdiğini düşünüyorum. Eski sevgilime geri dönmeli miyim yoksa onu unutmaya çalışmalı mıyım?”

Uzman flört koçlarım ve ilişki uzmanlarım “eski sevgilimle geri dönmeli miyim” durumunu araştırdıklarında, ilişkiniz resmi olarak “bitmiş” olsa bile, aniden normal e-postalarına veya e-postalarına devam edebileceğini gördük. Sana mesaj gönderiyorum. Hatta sizi arayıp bir araya gelmeyi isteyin. Ama eski sevgiline geri dönmeden ve her şey normalmiş gibi davranmadan önce kendine şu soruyu sor: Gerçekten ne değişti?

Eski sevgilimle geri dönmek mi?

İlişki tavsiyem basitti: Onunla biraz daha iletişim kurun ama bunu onun için çok kolaylaştırmayın. Örneğin, eski sevgilisiyle ilk birkaç etkileşimde, ilişkilerindeki bozulma hakkında başka düşünceleri olup olmadığını sorarak ona meydan okumasını önerdim. Onu görmek istedi, bu yüzden yarım saatlik bir kahve randevusu ayarladı ve daha sonra başka planları olduğundan emin oldu. Çok fazla dönüşüm göstermemişken, onunla tekrar dürtüsel olarak yatmaması için onu uyardım. Bu ölüm öpücüğü ve ben bunun çok sık gerçekleştiğini gördüm. Bunu mükemmel bir şekilde başardı ve sonra ne olduğunu sizinle paylaşacağım.

Cevap Verilecek Yedi Anahtar İşaret: Eski Sevgilime Geri Dönmeli miyim?

Şimdi olası herhangi bir uzlaşmada size rehberlik edecek flört ve ilişki sırlarına geri dönelim. Burada, “Eski sevgilimle geri dönmeli miyim?” Sorusunu yanıtlamak için 7 önemli işarete bakacağız. Flört Koçluğu programımızda öğrettiğimiz birkaç kişi daha var ama burada yerimiz yok. İşte yol gösterici ilke: Sizinle daha fazla iletişim kurabilmek için eski sevgilinizin samimi olduğunu göstermesi gerekiyor. Kelimeler ucuzdur. Daha da önemlisi, size vaat ettiği eylemlerin takibini izleyin. Eski sevgilinizle tekrar birlikte olup olmayacağınızı belirlemenize yardımcı olmak için, ayrılığın erkeğinizin size olan bağlılığında bir atılım yapmasına yardımcı olup olmadığını inceleyin. Oyunculuğu durdu mu? Sizinle ve ilişkinizle ilgili şüpheleri daha iyiye doğru değişti mi?

Aşağıdaki listeye bakın ve davranıştaki mütevazı gelişmelerden derin dönüşümlere kadar bu işaretlerden en az 3 tanesini gösterip göstermediğine bakın.

Eski Sevgilinizde Değişimin Yedi İşareti

1. Size endişeli veya üzgün olduğunu gösteriyor (eğer sizi gerçekten önemsiyorsa bu gerçekçidir!).
2. Birbirinizle ilişkiniz, ilişkinizde neyin eksik olduğu ve gelecekte nereye götürmek istediğiniz hakkında derin, açık ve dürüst konuşmalar yaparsınız.
3. Neyi yanlış yaptığını anlar ve içtenlikle özür diler (savunmacı değil).
4. Bir şeyleri telafi etmek istiyor.
5. Aniden, ilişkinin harika olduğu hakkında söylediğin her şeyi söylemek.
6. Size ve hayatına kattığınız her şeye minnettarlığını ifade eder.
7. Aldattıysa sevgilisiyle ilişkisini keser.

Kilit hususlar

Eski Sevgilinizi Geri Almayı Hiç Merak Ettiniz mi? Bu işaretlerden üç veya daha fazlasını gösteriyorsa ve sizinle geri dönmek istiyorsa, geleceğiniz hakkında ciddi sohbetler yaptığınızdan emin olun. Ayrıca, ilişkinizi daha derin bir düzeye çıkarmak için ne gerektiğini belirleyin. Uzman ilişki koçlarımdan biriyle çiftlere danışmanlık veya Aşk Mentorluğu öneriyorum. Hatırlıyor musun? Eski sevgilisi bu önemli işaretlerden 3’ünü gösterdi ve kalbini gerçekten etkileyen birkaç daha düşünceli hareketle takip etti. İlişki koçunun yardımıyla, eski sevgilisinden neye ihtiyacı olduğu konusunda kesin bir tavır aldı. Ve 12 ay içinde mutlu bir şekilde evlendiler.

sevmen dileğiyle,

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi:

smm panel
instagram takipçi
takipçi
sağlıyıcı smm
düğün organizasyonu
düğün salonu
düğün mekanı